Parteneri

Fără sprijin din partea dumneavoastră, a tuturor, nu ne vom putea atinge obiectivul, acela de a transforma societatea românească prin implementarea valorilor pozitive, atât în școli, cât și în celelalte instituții din țara noastră.

Parteneri
Alături de noi, în acest proiect transformațional se află mai mulți parteneri din România, care au înțeles importanța promovării valorilor în învățământ și cărora le mulțumim pentru sprijin, încă odata.

PARTENERI INSTITUȚIONALI

• Inspectorate Școlare Județene (Timiș, Arad, Ialomița, Olt, Caraș – Severin, Satu – Mare, Brașov, Dolj, Constanța, Iași, Sălaj, Hunedoara, Vâlcea, Prahova, Mureș, Bistrița – Năsăud, Brăila, Harghita, Argeș și Cluj – acord de principiu) 90 de instituții de învățământ din țară
  • Centre Județene de Resurse și Asistență Educațională (Timiș, Hunedoara, Constanța)
  • Direcția Generală de Asistență Socială și Protecție a Copilului (Timiș și Satu – Mare)